Ponad 25-letnie doświadczenie zobowiązuje.

Zajmujemy się kryciem dachów dachówką wszelkiego rodzaju, różnorodną blachą, gontami. Działamy szybko i efektywnie. Nasza działalność do tej pory zaowocowała rzeszą zadowolonych klientów, którzy polecają Nas swoim znajomym. Najstarsze projekty sięgają lat 80-tych, do tej pory w stanie bezawaryjnym, nie wymagały żadnych poprawek. Solidność i dokładność – to nasza podstawowa cecha!
Układanie dachu dachówką ceramiczną

Nasza działalność sięga terenu całego województwa dolnośląskiego, w naszym dorobku posiadamy też roboty wykonane w województwie Śląskim, Mazowieckim. W obecnej chwili największą liczbę wykonanych prac można podziwiać w Dzierżoniowie oraz pobliskich miejscowościach (Bielawa, Pieszyce, Niemcza, Piława Górna jak i Piława Dolna, Dobrocin, Uciechów, Roztocznik, Ząbkowice Śląskie i inne…)./”>

W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie usługi związane z dachami nowymi jak i starymi: układanie dachówki i blachy, gontów papy; zajmujemy się wykończeniami blacharskimi, wszelkiego rodzaju wykusze, kosze, opierzenia, zajmujemy się budową kominów z cegły klinkierowej i nie tylko. Do naszych obowiązków również (zależnie od realizowanej umowy) może należeć również rozbiórka dachu jak i wywóz gruzu powstałego przy niej. Montujemy wszelkie akcesoria dachowe, okna włazowe, okna dachowe, płotki śniegowe, piorunochrony i pozostałe elementy, zależnie od Państwa predyspozycji.

Stosujemy tylko sprawdzone i markowe rozwiązania, które pozwolą ograniczyć ryzyko wynikające z rodzaju użytego materiału do minimum, pomożemy również w doborze odpowiednich elementów.

Wszelkie pytania najlepiej kierować telefonicznie, lub poprzez formularz kontaktowy, odpowiemy i doradzimy Państwu jak najlepiej potrafimy.